In december ga ik voor 4 maanden backpacken in Australië.
In de winkel heb ik mn backpack gepast met gewicht erin, en heb meteen ter plekke besloten dat ik de helft van de spullen die ik mee wilde gaan nemen weer van de lijst schrap. Met veel moeite heb ik nu toch wel vrij weinig in die rugtas gedaan (voor mijn doen dan). Bij elkaar is het nu 9 kilo.
Mn enige dilemma is nog de schoenen:
Ik heb bij de meeneem stapel gelegd:
- Birkenstocks (loop ik zo lekker op, die moeten mee)
- adidas sneakers
Ik ga met greyhound bussen en ben van plan van sydney via melbourne en the Great Ocean Road te gaan. Het Red centre staat ook op de must-see list en vervolgens wil ik de hele Oost-kust van cairns naar sydney.
Tripjes door natuurgebieden en door het Red Centre zijn wel deel van het plan, maar geen enorm zware lange hikes.
Mijn vraag: Heb ik daarvoor die wandelschoenen wel nodig?
In de steden red ik het bijvoorbeeld prima op mn sneakers of mn birkenstocks.. Plus, die wandelschoenen zijn nog best plaatsrovend naast mn sneakers.. en best duur voor schoenen die ik eigelijk het liefst niet aandoe in steden oid

Mijn zorg is alleen, stel dat ik het daar dan toch nodig blijk te hebben en geen ingelopen schoenen mee heb. Hebben jullie advies?