Weg met BNN backpackerscafe

Kom tot rust in de Around the Globe huiskamer sectie. Hier kan je kletsen, met een spelletje meedoen of gekke weetjes uitwisselen.
Arnout

Weg met BNN backpackerscafe

Bericht door Arnout »

Natuurlijk is het een beetje reclame, maar sommige reclame is heel nuttig omdat je anders iets leuks mist! Zoals het Weg met BNN backpackerscafe. Het radioprogramma Weg met BNN organiseert dit backpackevenement ieder jaar voor alle luisteraars en andere mensen die alles willen weten over mooie bestemmingen, avontuurlijke trekkings en stomme hostels. En met 'n beetje mazzel ga je met een nieuwe backpack, een stapel lonely planets of een nieuw fototoestel naar huis! Het is op 18 november in Tivoli, Utrecht van 10 uur 's ochtends tot vijf uur 's middags Check http://wegmetbnn.bnn.nl voor meer info en om je aan te melden. Around the globe is er trouwens ook! En dat is niet alles, als het aan ons ligt. Want als jij nog goede ideeen hebt, horen we het graag en we zorgen ervoor dat het op 18 november aanwezig is. Dus weet jij nog een leuk bn'er? Een leuke workshop? Laat maar weten hieronder!
Weg met BNN backpackerscafe
18 november van 10u tot 17u
Tivoli, Utrecht. Toegang GRATIS
hariejak
Reisexpert
Berichten: 299
Lid geworden op: 30 okt 2006 17:12
Locatie: Amersfoort

Bericht door hariejak »

Hi

Ik ga zeker komen!
Zijn er meer bezoekers van dit Forum die plannen hebben om er heen te gaan?

groetjes Jeroen
Gebruikersavatar
bolletjeom
Reisexpert
Berichten: 11085
Lid geworden op: 05 okt 2006 11:04
Locatie: amersfoort

Bericht door bolletjeom »

Wij gaan zeker proberen te komen!
Ik moet alleen even afwachten of mijn gezondheid het toelaat.
Ik hoop van wel. het lijkt me erg leuk en gezellig...en een kans op een prijsje is ook altijd leuk! :wink:
Mijn reiswebsite: bolletjeom.nl
Reisbegeleider in zuidelijk Afrika
Erik
Site Admin
Berichten: 9955
Lid geworden op: 11 jul 2003 15:50

Bericht door Erik »

Ach ja een berichtje in het forum is ook geen probleem, voor de mensen die al die banners op de website nog weten te missen :)

Het lijkt me wel leuk om een lijstje te maken van mensen die eventueel willen komen! Ook wij (Around The Globe) zijn al flink aan het brainstormen wat we gaan doen. Merel (die iedere dag het nieuws verzorgt) en ik zijn in ieder geval op 18 november aanwezig om al jullie vragen te beantwoorden!

Het lijkt me wel leuk om eens te zien wie de website zoal te bezoeken dus ik zou zeggen kom even langs :) of plaats op zijn minst even een berichtje hieronder!
Maarten
Berichten: 6
Lid geworden op: 31 okt 2006 14:40
Locatie: Ouderkerk

Bericht door Maarten »

ik zou wel willen, maar ik zit op 18 november alweer in OZ. Helaas!
Erik
Site Admin
Berichten: 9955
Lid geworden op: 11 jul 2003 15:50

Bericht door Erik »

Maarten schreef:ik zou wel willen, maar ik zit op 18 november alweer in OZ. Helaas!
Tja moeilijke keuze :)
panky
Wereldreiziger
Berichten: 116
Lid geworden op: 05 sep 2005 00:00
Locatie: Hoorn
Contacteer:

Bericht door panky »

Helaas moet ik zaterdag voetballen. Alhoewel het vroegin het seizoen is strijden we op het moment al om het kampioenschap. Hierdoor is het te leuk om voetbal te laten schieten.

Als het afgelast wordt, lijkt het me leuk om ook te komen!
Marijn
Wereldreiziger
Berichten: 169
Lid geworden op: 26 jul 2004 01:28
Locatie: Amsterdam

Bericht door Marijn »

Jammer eigenlijk dat het niet 's avonds is... lekker biertje drinken, muziek in stijl erbij, reisverhalen uitwisselen.... buckets? :D Ik kom misschien met een paar backpack vrienden, had er alleen eerst op gerekend dat het 's avonds was, maar we kunnen 's avonds natuurlijk altijd nog de stad in. Misschien met een hele groep?
hariejak
Reisexpert
Berichten: 299
Lid geworden op: 30 okt 2006 17:12
Locatie: Amersfoort

Bericht door hariejak »

panky...voetbal je de hele dag???

Marijn. ik ben juist blij dat het overdag is want ik heb 's avonds al een feestje in Amsterdam! 8)

Maar ik denk dat er wel mensen zijn die zich kunnen vinden in jou plan! lekker doorgaan in de stad.
Erik
Site Admin
Berichten: 9955
Lid geworden op: 11 jul 2003 15:50

Bericht door Erik »

Ha Marijn en Panky (laat ik de schuil naam maar gebruiken)

Het lijkt mij ook wel eens leuk om jullie te ontmoeten! Jullie draaien al een behoorlijk tijdje mee!

Voetvallen duurt toch niet de gehele dag? Een uurtje in Utrecht is genoeg :) Daarnaast met de trein ben je er zo.

Erik
panky
Wereldreiziger
Berichten: 116
Lid geworden op: 05 sep 2005 00:00
Locatie: Hoorn
Contacteer:

Bericht door panky »

Voetbal duurt niet een gehele dag nee, Voetbal zelf is van 14:30 tot 16:15.

Programma is van die dag niet bekend maar redenerend spelen we die dag uit en dan vertrekken we om 13:30. Om voor de wedstrijd nog ff naar Utrecht te gaan, is ook niet echt een optie. Dan zou ik voor 11:00 al weg moeten gaan....

Zoals op reis: niet teveel plannen en we zien wel hoe het verloopt. Laat maar weten als jullie in de avond nog wat afspreken en waar dat dan is... misschien dat ik daar dan even langskom.
femkekits
Berichten: 7
Lid geworden op: 09 nov 2006 15:44
Locatie: Tilburg

Jawel...

Bericht door femkekits »

Zaterdag kom ik naar Utrecht! Is zeker nuttig voor ons aangezien we druk bezig zijn een reis te plannen... Tot zaterdag!

Groetjes Femke
hariejak
Reisexpert
Berichten: 299
Lid geworden op: 30 okt 2006 17:12
Locatie: Amersfoort

Bericht door hariejak »

ik was er ook
Ik vond het leuk maar niet zo heel erg informatief. Maar wel gezellig hoor!

Wat vonden jullie ervan?

groetjes Jeroen
Gebruikersavatar
Anne
Wereldreiziger
Berichten: 146
Lid geworden op: 26 aug 2004 00:00

Bericht door Anne »

Ik vond het eigenlijk wel erg leuk! Ook om mijn reismaatjes te ontmoeten was dit een geschikt moment en ook om even de laatste vragen te stellen. Ik kwam ook een beetje voor Around The globe maar als ik niet geweten had dat jullie er hadden gestaan was ik misschien nooit boven uit gekomen. Daar kwamen we pas later achter. Ook stond dit niet aangegeven. Terwijl er toch nog beste leuke informatie en standjes waren.

Misschien kijk je er als minder ervaren backpacker anders tegen aan?
Wat had jij dan verwacht jeroen?
hariejak
Reisexpert
Berichten: 299
Lid geworden op: 30 okt 2006 17:12
Locatie: Amersfoort

Bericht door hariejak »

Hi Anne

Nou, je hebt helemaal gelijk. dat het onduidelijk was dat er ook nog een bovendeel was!!! kwam ik ook pas achter toen ik mensen zag wandelen en uit verveling eens op onderzoek uitging. Ja, daar had BNN wel wat meer aandacht op kunnen vestigen. De leukere dingen stonden boven ;-)
( slijm slijm naar Around the globe...haha)

nou ja, wat me een beetje stoorde was dat er drie standjes waren over de verzekeringen ( of die ook verzekeringen verkochten) en niet 1 wist precies te vertellen hoe dingen in elkaar staken als je situatie een beetje afweek van het ideaal.
Ze zeiden allemaal...schrijf je uit bij de gemeente....etc.
Maar dat is gewoon lang niet altijd een optie. Voor in een andere situatie dan uitshrijven hadden ze in 1 keer geen echt kloppend verhaal meer.

Verder ga ik individueel reizen dus heb niet zoveel aan die organisaties ( goed dat ze er stonden hoor!). ik vond het vooral erg leuk dat er een aantal reizigers hun verhaal deden. Maar die waren allemaal loeidruk. Dus van mij mogen er de volgende keer wel meer reizigers staan!

Ook meer uitrusting enzo. Nu was er wel een goede stand met rugzakken...maar ik had gehoopt te kunnen vergelijken.
oja, en er was niet echt een vrijwilligersorganisatie. Al had joho wel veel info. Die jongens lijken ook erg handig om dingen bij te regelen geloof ik.

maar ik heb niet alleen maar commentaar hoor!! ik vond het erg leuk...en ik kom een volgende keer zeker weer ( als ik niet op reis ben). Al is het alleen al voor de sfeer en de contacten met mensen die net zo gek zijn als ik!

groetjes Jeroen
Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 9 gasten