Ik ben Shanina, 18 jaar en ik kom uit Nederland. However, in 2012 ben ik samen met 26 andere studenten geselecteerd (landelijke selecties) om mijn middelbare school af te maken op een United World College (UWC). Ik ben geselecteerd voor het naar het UWC in India (samen met 200 andere studenten, wereldwijd), en studeer daar het IB- diplome.
Kortom, ik heb nu wintervakantie en besloot naar Thailand te gaan samen met mijn vriendin uit Kenia. Zij wist echter niet dat ze een visum nodig had! Ik ben nu dus alleen, bij een Thaise klasgenoot, in Ayutthaya

En dan nog iets, ik wil ongeveer 12 dagen gaan reizen, en dan weer terug naar Bangkok. Is het mogelijk om veel te zien in 12 dagen? Any suggestions, or a route? Ik ben nu in Ayutthaya, en ik wil het liefst deze Dinsdag vertrekken!