Malaria test kit

Heb je vaccinaties of misschien malaria pillen nodig? Welke ziektes zijn er in een land? Maar ook alle andere vragen over je gezondheid zijn hier te vinden.
Plaats reactie
Maaike T

Malaria test kit

Bericht door Maaike T »

Iemand enig idee waar ik in Nederland een malaria test kit kan bestellen?
Het adres dat ik had verkoopt ze niet meer.
Via de apotheek ook niet verkrijgbaar.
Heb weinig tijd om nog uit te zoeken vandaar mijn vraag.
Gebruikersavatar
TravelDoctor
Wereldreiziger
Berichten: 120
Lid geworden op: 05 mar 2009 22:02

Re: Malaria test kit

Bericht door TravelDoctor »

Volgens onze gegevens is er een test in Nederland verkrijgbaar onder de naam: malaquick. Deze zijn verkrijgbaar bij diverse buitensport zaken.
Het nadeel hiervan is dat het nooit 100% uitsluitsel geeft. Belangrijk is daarom om altijd naar een arts te gaan indien er symptomen optreden die kunnen wijze op malaria zodat er ook een goede behandeling ingezet kan worden
Travel Doctor reizigersadvisering en –vaccinaties is een franchise-organisatie van gespecialiseerde huisartsen voor de vaccinatie van reizigers. Chris Broekmeulen, huisarts, zal in samenwerking met Around the Globe vragen van bezoekers beantwoorden.
Maaike T

Re: Malaria test kit

Bericht door Maaike T »

Kun je een buitensportzaak noemen die deze test hebben? Ik heb er inmiddels een stuk of 7 gehad en die hebben ze niet (o.a. Bever en Perry).
En in Belgie zijn ze uit de handel genomen.
Maaike T

Re: Malaria test kit

Bericht door Maaike T »

Het is helaas nergens gelukt om aan zo'n malariatet te komen.
Jammer, jammer, jammer.
Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 15 gasten