maandlenzen

Stel hier al je vragen over Australië. Van budget tot visums en van campers huren tot aan de beste stranden.
Plaats reactie
puk
Berichten: 9
Lid geworden op: 26 sep 2009 15:19

maandlenzen

Bericht door puk »

Hallo,

Heeft iemand ervaring met het kopen van maandlenzen in OZ? Ik neem voor een half jaar mee, maar vroeg me af hoe makkelijk ik er daar aan kan komen. Of kan ik toch beter meer meenemen?

Thanx!
Gebruikersavatar
Nanneke
Reisexpert
Berichten: 451
Lid geworden op: 11 dec 2007 19:44
Contacteer:

Re: maandlenzen

Bericht door Nanneke »

Maandlenzen weet ik niet, maar ik kon in elk geval ontzettend makkelijk lenzenvloeisto vinden (ook voor harde lenzen).
Moira
Reisexpert
Berichten: 1048
Lid geworden op: 07 sep 2008 20:26
Locatie: Christchurch, Nieuw Zeeland
Contacteer:

Re: maandlenzen

Bericht door Moira »

Hallo,

Ik denk dat het zeer makkelijk is. Er zitten in ozzie overal opticiens die echt wel lenzen verkopen. Ik moet zelf nu ook daglenzen weer hebben, die van mij zijn bijna op. Ik ga dit hier gewoon regelen en of bestellen.

gr van Moira
Moira
Reisexpert
Berichten: 1048
Lid geworden op: 07 sep 2008 20:26
Locatie: Christchurch, Nieuw Zeeland
Contacteer:

Re: maandlenzen

Bericht door Moira »

Hallo,

Ik ben er geweest en mij is mede gedeeld dat het niet mogelijk is om zo lenzen over de balie te verkopen. JE moet een bewijs hebben van je opticien waaruit blijkt wat je sterkte is en dan verkopen ze het pas aan je. Dus je zou even naar je opticien in NL kunnne gaan en deze mee te nemen dan moet het vast wel gaan lukken.

Ik ga ze nu via internet bestellen dat is zo te doen.

gr van Moira
leen85
Reiziger
Berichten: 31
Lid geworden op: 10 nov 2007 14:18
Contacteer:

Re: maandlenzen

Bericht door leen85 »

Ik heb een jaar rondgetrokken in Australië. Ik had al mijn maandlenzen en nog wat reserve mee. Zoveel plaats neemt het niet in en je ogen zijn toch wel belangrijk vind ik. Tijdens de reis ben ik er wel in geslaagd mijn bril kapot te helpen en toen heb ik in een weekje een nieuwe bril kunnen regelen. Inderdaad opticiens genoeg in Australië.
Lenzenvloeistof heb ik ook nog daar moeten bijkopen.
Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 gast