Welke organisatie kunnen we helpen in Ecuador/Peru?

Stel hier je vraag over stageplekken of (vrijwilligers) werk in het buitenland.
Plaats reactie
severien
Berichten: 1
Lid geworden op: 29 dec 2015 10:35

Welke organisatie kunnen we helpen in Ecuador/Peru?

Bericht door severien »

Beste leden
In oktober en november 2016 reis ik samen met mijn vriend twee maanden naar Zuid-Amerika. Onze voorkeur gaat naar Ecuador en Peru.
Wij zoeken voor ongeveer drie weken tot een maand een kleinschalig project waar we een tandje kunnen bijsteken als vrijwilliger. Uiteraard vind je heel wat op het internet, maar hier hangt een serieus prijskaartje aan en dit zijn grootschalige projecten.
Wij zoeken iets kleiner én iets goedkoper.
Hebben jullie een ideetje of kennen jullie mensen die hulp kunnen gebruiken?
Ik denk vooral aan onderwijs of praktische hulp zoals lokalen opknappen, scholen schilderen,...
Alvast bedankt!
Groetjes
Kevin & Severien
Erik
Site Admin
Berichten: 9955
Lid geworden op: 11 jul 2003 15:50

Re: Welke organisatie kunnen we helpen in Ecuador/Peru?

Bericht door Erik »

Ik heb je vraag even onder de aandacht gebracht. Hopelijk levert dat wat antwoorden voor jullie op.
Erik
Site Admin
Berichten: 9955
Lid geworden op: 11 jul 2003 15:50

Re: Welke organisatie kunnen we helpen in Ecuador/Peru?

Bericht door Erik »

http://www.kuychi.org/ en dan ninos del arco iris
Erik
Site Admin
Berichten: 9955
Lid geworden op: 11 jul 2003 15:50

Re: Welke organisatie kunnen we helpen in Ecuador/Peru?

Bericht door Erik »

Vivianp
Berichten: 6
Lid geworden op: 08 jan 2016 12:26

Re: Welke organisatie kunnen we helpen in Ecuador/Peru?

Bericht door Vivianp »

Hi Kevin & Severien,
Te gek dat jullie voorkeur naar Latijns Amerika gaat, ik ben benieuwd wat jullie uiteindelijke keuze gaat worden!

Ik heb even research voor je gedaan en kan je wel contactgegevens verstrekken van een aantal lokale tour operators van Peru. Ik zou zeggen, bekijk de websites en als ik jou was, zou ik een mail met jullie wensen sturen naar de tour operators die je het meest aanspreken. Wellicht hebben/kennen zij nog mooie projecten die jullie interesseren.

Kijk gerust eens bij de tour operators Servicios Turísticos All Ways Travel Titicaca Peru (http://www.titicacaperu.com), Amaru Tours (http://www.amarutours.com), Agencia de Viajes y Turismo Edgar Adventures (http://www.edgaradventures.com), Pirámide Tours (http://www.titikaka.com) of Viajes y Turismo Puno Travel (http://www.punotravelavt.com).

Mocht je nog reisinspiratie nodig hebben, kijk eens op http://www.peru.travel. Ik werk bij het Verkeersbureau van Peru, dus mocht je nog vragen hebben, schiet maar. Succes met de keuze! :)

Groeten,

Vivian Parren
GetInternational
Berichten: 1
Lid geworden op: 12 feb 2016 15:48

Re: Welke organisatie kunnen we helpen in Ecuador/Peru?

Bericht door GetInternational »

Hey Kevin & Severien,

Peru is een supermooi land, heb het zelf ook 3 jaar geleden mogen bezoeken. Ecuador lijkt me echter ook geweldig!

Ik werk bij Study-Globe, dit is een organisatie die voornamelijk werkzaam is in de richting van taalreizen en daarin samenwerkt met kleine taalscholen maar ook touroperators in Peru & Ecuador. Veel van deze partijen bieden ook vrijwilligerswerk aan maar dan tegen normale en lage tarieven. Kijk je bijvoorbeeld bij de mogelijkheden van Peru http://www.study-globe.com/nl/taalreize ... ngen/peru/ dan hebben die vrijwilligersprojecten in onder andere: onderwijs, sociaal werk en weeshuis, medisch en gezondheidszorg, en organisatie en marketing.Wel zijn er een paar eisen waar je aan moet voldoen:

- Minimaal 4 weken beschikbaar voor het vrijwilligerswerk
- Minimaal een week Spaans cursus van 20 uur bij Proyecto Peru (altijd nuttig en dit zijn eigenlijk de kosten)
- Accommodatie van Proyecto Peru gedurende het vrijwilligerswerk
- Een donatie van (minimaal) $ 50 aan het project waarin je gaat werken, dit gaat direct naar het project.

Mocht je meer informatie willen of de mogelijkheden graag weten, neem dan gerust even contact op!

@Vivianp , het is voor ons ook altijd heel nuttig om meer informatie en pos materiaal van de bestemming te ontvangen om zo onze klanten en de bestemming nog beter onder de aandacht te kunnen brengen!

Groetjes,

Dolf
Vivianp
Berichten: 6
Lid geworden op: 08 jan 2016 12:26

Re: Welke organisatie kunnen we helpen in Ecuador/Peru?

Bericht door Vivianp »

Beste Dolf,

Fijn om te horen dat jullie ook projecten in Peru verzorgen!
Neem gerust even telefonisch contact met mij op, onze gegevens zijn te vinden op http://tourismconsultancy.com/nl. We hebben veel materiaal dus het is goed om even af te stemmen waar je informatie over wilt hebben. Kijk ook gerust eens op https://issuu.com/visitperu/stacks, erg veel digitaal brochure materiaal te vinden! :)

Groeten,

Vivian
Maritdehaas
Berichten: 1
Lid geworden op: 08 apr 2016 15:22

Re: Welke organisatie kunnen we helpen in Ecuador/Peru?

Bericht door Maritdehaas »

Hallo Kevin en Severien,

Ik ken een heleboel mooie en kleinschalige projecten in Peru en Ecuador omdat ik een tijd in Peru heb gewoond en momenteel vrijwilligerswerk en taalcursussen organiseer in die landen. Een kleinschalig project in Peru waar we altijd vrijwilligers voor zoeken is een tehuis voor ongeveer 20 kinderen met een verstandelijke beperking. Dit tehuis ligt in Cusco. In ecuador zoeken we vrijwilligers die Engelse les willen geven op een basisschool in de amazone. Maar daarnaast zijn er nog veel andere projecten die jullie hulp kunnen gebruiken. We organiseren het vrijwilligerswerk zelf gratis. Als je wilt kun je daarbij andere diensten boeken, zoals Spaanse les of verblijf in een gastgezin of appartement.
We organiseren 23 april een informatiemiddag in Den Haag, misschien heb je zin om langs te komen zodat we kennis kunnen maken. Je kunt onze informatie vinden op www.mijnbestemmingperu.nl of www.mijnbestemmingecuador.nl of via www.facebook.com/mijnbestemming

Groetjes, Marit
Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 2 gasten