Malariatabletten nodig voor Cochabamba Bolivia?

Stel hier al je vragen over Zuid- of Midden Amerika. Van koukleumen in Patagonie tot zwemmen in het tropische Belize. En van de stranden bezoeken in Brazilië tot vulkanen spotten in de Costa Rica.
Plaats reactie
lisaa23
Berichten: 4
Lid geworden op: 15 aug 2014 21:18

Malariatabletten nodig voor Cochabamba Bolivia?

Bericht door lisaa23 »

hallo iedereen,

Ik heb nog een vraag voor dat ik donderdag vertrek.

Ik kan er maar niet achterkomen of je in cochabamba, Bolivia malaria tabletten moet slikken.

Bij de GGD gingen ze er achteraan maar ik dacht misschien weet iemand het hier.

Alvast bedankt
ketting
Reisexpert
Berichten: 494
Lid geworden op: 11 mar 2010 18:51

Re: malariatabletten

Bericht door ketting »

Je reist in de droge periode en de malariamug komt boven de 2500m hoogte vrijwel niet voor. Toch zou ik het advies van de GGD opvolgen.
Gebruikersavatar
TravelDoctor
Wereldreiziger
Berichten: 120
Lid geworden op: 05 mar 2009 22:02

Re: Malariatabletten nodig voor Cochabamba Bolivia?

Bericht door TravelDoctor »

Het ligt precies op de grens van het malariagebied. Indien je boven de 2500 meter reist zijn er geen malariatabletten nodig. Indien je onder deze hoogte verblijft is het de overweging waard om iets mee te nemen. Het ligt er natuurlijk ook een beetje aan of je zeker weet dat je alleen op die plaats verblijft of nog op meerdere plaatsen komt.
Travel Doctor reizigersadvisering en –vaccinaties is een franchise-organisatie van gespecialiseerde huisartsen voor de vaccinatie van reizigers. Chris Broekmeulen, huisarts, zal in samenwerking met Around the Globe vragen van bezoekers beantwoorden.
Bjorn123
Reisexpert
Berichten: 211
Lid geworden op: 15 jan 2012 20:02

Re: Malariatabletten nodig voor Cochabamba Bolivia?

Bericht door Bjorn123 »

Ik zou sowieso nooit malaria tabletten nemen, ben verschillende malen in zulke gebieden geweest en nooit iets opgelopen. Ik krijg liever malaria dan dat ik die rotzooi slik, als iets schadelijke troep is dan is dat het wel -O- Lees de bijwerkingen maar eens. Het leger is zelfs gestopt het te gebruiken vanwege de psychische bijwerkingen.
Metor
Wereldreiziger
Berichten: 188
Lid geworden op: 05 sep 2011 22:48

Re: Malariatabletten nodig voor Cochabamba Bolivia?

Bericht door Metor »

Zelf vlakbij Cochabamba in de jungle voor 1 maand gewerkt. Geen tabletten meegenomen, geen andere reiziger daar gebruikte malariatabletten. Sterker nog, de locals gaven aan geen casus van malaria te kennen.
Maar ja, het blijft jouw lichaam en jouw keus ;)
ketting
Reisexpert
Berichten: 494
Lid geworden op: 11 mar 2010 18:51

Re: Malariatabletten nodig voor Cochabamba Bolivia?

Bericht door ketting »

Bjorn123 schreef:Ik zou sowieso nooit malaria tabletten nemen, ben verschillende malen in zulke gebieden geweest en nooit iets opgelopen. Ik krijg liever malaria dan dat ik die rotzooi slik, als iets schadelijke troep is dan is dat het wel -O- Lees de bijwerkingen maar eens. Het leger is zelfs gestopt het te gebruiken vanwege de psychische bijwerkingen.
In het leger slikten ze Lariam in veel te langer perioden achtereen. Voor een paar weken Malarone slikken valt het allemaal reuze mee.
Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 26 gasten