Nationale parken in Thailand

Stel hier al je vragen over het Zuid-oostelijke gedeelte van Azië.
Plaats reactie
Globetrot
Reisexpert
Berichten: 407
Lid geworden op: 15 mar 2011 16:16

Nationale parken in Thailand

Bericht door Globetrot »

Ik heb op meerdere sites gelezen, dat de entreeprijzen voor de nationale parken schrikbarend gingen stijgen vanaf 1 oktober 2012. Zie http://www.ttrweekly.com/site/2012/0...rks-hike-fees/ en http://www.backpacking-tips-asia.com...aterfalls.html en http://www.2pricethailand.com/nation...e-to-500-baht/.

Erawan zou b.v. nu 500 bath kosten voor volwassenen en 300 voor kids terwijl dat eerder 200/100 was. Er wordt echter nergens melding van gemaakt dat de regel ook daadwerkelijk ingevoerd is. Maar op de LP-site wordt 400 THB genoemd voor Erawan http://www.lonelyplanet.com/thailand...-national-park.

Ik ben erg benieuwd of er onder jullie mensen zijn die na 1 oktober 2012 in de verschillende parken geweest zijn en wat jullie daar voor betaald hebben. Ik ben voornamenlijk geinteresseerd in Erawan, Khao Sok, Khao Yai en mooie parken in het noorden, die we eventueel volgende maand willen bezoeken.

Alvast bedankt!
Gebruikersavatar
stevenl
Reisexpert
Berichten: 790
Lid geworden op: 10 feb 2011 10:40
Locatie: Kata en Rawai, Phuket
Contacteer:

Re: Nationale parken in Thailand

Bericht door stevenl »

Verhoging is uitgesteld na protesten.
Grevend
Vakantieganger
Berichten: 18
Lid geworden op: 14 feb 2013 12:06

Re: Nationale parken in Thailand

Bericht door Grevend »

Ik heb in augustus 400 bath entree betaald voor Khao Yai.
Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 9 gasten