Visums Azie

Plaats hier het overige wat je niet kwijt kunt onder de continent-hoofdstukken. Bijvoorbeeld vragen over tickets of tips die je graag wilt horen over je volgende reis.
Plaats reactie
aart

Visums Azie

Bericht door aart »

Aron en Chiel gaan een half jaar naar Azie en zijn benieuwd naar de ervaringen met visums in India, Nepal, Thailand, Vietnam, Cambodja, Maleisië, Laos, enz. Natuurlijk gaan ál deze landen ons niet lukken maar toch zijn we benieuwd of iemand ervaring heeft met de aanvragen in Nederland en de aanvragen in de landen zelf, of je bijvoorbeeld een visum in India kan aanvragen voor Thailand.

Alvast bedankt!
Ralph
Reisexpert
Berichten: 534
Lid geworden op: 28 mar 2009 17:49

Re: Visums Azie

Bericht door Ralph »

Hallo Aart,

Welkom op ATG!

Wat heb je zelf al kunnen vinden op het internet (of dit forum)? Ik bedoel het niet verkeerd maar zoek bv. eens (en dan ook het forum tabblad niet vergeten).

Er zijn zeker 100 threads over bv. een thais visum voorbij gekomen in het afgelopen jaar dus wat je ook zoekt het antwoord zou al aanwezig moeten zijn op het forum.

Vergeet ook https://www.aroundtheglobe.nl/reizen/ niet.

Succes.

Ps. die van Indie > Thailand is wel een mooie vraag, daar weet hier vast wel iemand al een antwoord op. Of kijk anders eens op : http://www.vfs-thailand.co.in/

Gevonden via https://www.google.nl/search?sugexp=chr ... d+in+india
Tikva
Reisexpert
Berichten: 4874
Lid geworden op: 22 mar 2007 17:43
Contacteer:

Re: Visums Azie

Bericht door Tikva »

Ik sluit me aan bij Marshall, je vraag is wel heel algemeen.

Je kunt voor bijna alle landen die je noemt een visum aan de grens krijgen met voldoende duur voor de meeste backpackers. De uitzondering hierop is thailand (30dg vliegtuig mits uitreisbewijs, of van de te voren regel of 14dg landsgrens). Vietnam en India moet wel van te voren regelen.
http://www.gezinopreis.nl 2014: Vietnam Cambodja & Thailand. 2013: Curaçao, Tallinn, IJsland Canada & NY
Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 gast