Pagina 1 van 1
excursies zanzibar
Geplaatst: 26 sep 2011 17:48
door nicoels
hoi,graag had ik eens geweten welke excursies er allemaal zijn in Zanzibar(Kiwengwa)en de kostprijs,volgende maand vertrekken we voor 9 dagen maar vinden heel moeilijk informatie,via het reisbureau is er niks te vinden,kan er iemand ons helpen?
dank op voorbaat
Re: excursies zanzibar
Geplaatst: 26 sep 2011 19:06
door eefje
Heb je het artikl:
https://www.aroundtheglobe.nl/reizen/ta ... si799.html van zanzibar op deze site al gelezen? Hier staat het een en ander in.
Re: excursies zanzibar
Geplaatst: 27 sep 2011 08:49
door Tikva
wat bedoel je met excursies? je kunt bijvoorbeeld een gaan snorkelen of duiken maar verder kan ik me geen excursies herinneren. Tenzij je in een luxe hotel zit ben je vooral aangewezen op de mannetjes zoals taxichauffeur die je bijvoorbeeld aanbieden naar de spice gardens te brengen of naar stonetown. Kan allemaal ook met het openbaar vervoer.
Re: excursies zanzibar
Geplaatst: 27 sep 2011 08:55
door bolletjeom
er zijn talloze excursies te boeken. En een deel ervan zou je ook best zelf kunnen regelen met een mannetje op straat.
Je kunt snorkel en duik trips boeken. Zwemmen met dolfijnen, een bezoek aan een bos waar zeldzame rode franjeapen voorkomen, spicetours, kookcursus, turtle island, oudheden tour etc.