Pagina 1 van 1

FAQ: Meest gestelde vragen Zuid-Amerika

Geplaatst: 13 jun 2008 09:09
door El NiƱo
Het aantal topics in het forum blijft groeien, om daarmee het overzicht niet te verliezen hier een overzicht van veel gestelde vragen en natuurlijk de antwoorden. Lees dit topic even goed door zodat niet steeds dezelfde vragen beantwoord hoeven te worden. Uiteraard mag je altijd aanvullende vragen stellen op de betreffende topics!
  1. Nachtbussen in Zuid-Amerika
  2. Huidige situatie in Bolivia
  3. Dagbudget Zuid Amerika
  4. Pinnen in Midden en Zuid Amerika
  5. Vliegtickets naar Zuid Amerika
  6. Tips voor Guatemala en Belize
  7. Backpacken in Cuba
  8. Ervaringen Ecuador en Peru, Veiligheid Ecuador, Highlights Noord Peru
  9. De Inca Trail
  10. Ervaringen Antarctica
  11. Info over Galapagos kosten kun je vinden in: Alles over Ecuador: Boten kiezen voor Galapagos. Aanvullende vragen kun je stellen in het forum topic Wat kost Galapagos?
Vragen stellen kan altijd, en als je vraag niet aansluit bij een al bestaand onderwerp kun je zelf een nieuw onderwerp aanmaken. Maar voor je een vraag stelt willen we je aanmoedigen eens te kijken naar de landeninformatie in Alles over. De informatie in "Alles over"is afkomstig van verschillende (ex)reizigers en (overheids)instellingen uit de betreffende landen. Als deze info je vragen niet beantwoordt, beantwoorden wij ze graag in dit forum!