Nice en Monaco

Stel hier al je vragen over backpacken in Europa. Van interrailen tot liften. En het reikt uit van het Oostblok tot aan de Griekse eilanden.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
bolletjeom
Reisexpert
Berichten: 11085
Lid geworden op: 05 okt 2006 11:04
Locatie: amersfoort

Nice en Monaco

Bericht door bolletjeom »

Mijn vriendin heeft een ticket Nice voor ons geboekt. Ik moet zo op googlemaps eens kijken waar het ligt 8-)

zijn er mensen die tips hebben wat we moeten zien en doen en waar te slapen en te eten?
Mijn reiswebsite: bolletjeom.nl
Reisbegeleider in zuidelijk Afrika
semplar

Re: Nice en Monaco

Bericht door semplar »

Wanneer ga je daar heen?
Ik ben er vorig jaar geweest, in de zomer! En ik had het geluk dat het zo druk was dat alle hostels, hotels en appartementen volgeboekt waren. Lekker een nachtje op het station geslapen!

Zelf ben ik daarna snel uit Nice vertrokken, maar nog wel even in Monaco geweest. Als je in Monaco ergens iets wil eten of drinken, let dan even op de PRIJS! Het is een belastingvrij land, maar de prijzen zijn niet goedkoop op sommige plekken.

Monaco is erg leuk om lekker rond te lopen, boten te kijken, de meest geweldigste jachten en boten kun je daar zien.
Mooie auto's die er rijden.

Verder zou ik niet weten wat er nog meer te beleven is. Het is gewoon leuk om een dagje rond te kijken, althans, ik als jongen zijnde.

Veel plezier alvast
Gebruikersavatar
bolletjeom
Reisexpert
Berichten: 11085
Lid geworden op: 05 okt 2006 11:04
Locatie: amersfoort

Re: Nice en Monaco

Bericht door bolletjeom »

Hi Semplar
Bedankt voor je reactie. Ik was al bang dat er helemaal niemand ooit geweest is ;)

we gaan met hemelvaart. We hebben nog geen hostelof hotel. Misschien dat we dat maar eens moeten gaan regelen 8-)
Hoe ben jij van Nice naar Monaco gegaan? Ik heb geen idee hoe lang je er over doet met openbaar vervoer. Kan je het doen als dagtripje?
Mijn reiswebsite: bolletjeom.nl
Reisbegeleider in zuidelijk Afrika
Gebruikersavatar
Kims
Reisexpert
Berichten: 1689
Lid geworden op: 04 mar 2009 05:37
Locatie: Crescent Head, Australie

Re: Nice en Monaco

Bericht door Kims »

Hi,

Als je van kunst houdt is het museum van Matisse een aanrader. Ligt ook schitterend!

Heerlijke stad met veel Franse cafeetjes! Veel plezier!
Travel is the only thing you buy that makes you richer!
Gebruikersavatar
bolletjeom
Reisexpert
Berichten: 11085
Lid geworden op: 05 okt 2006 11:04
Locatie: amersfoort

Re: Nice en Monaco

Bericht door bolletjeom »

bedankt voor de tip! Ik hou wel van matisse!
Mijn reiswebsite: bolletjeom.nl
Reisbegeleider in zuidelijk Afrika
LaosFan
Reisexpert
Berichten: 2071
Lid geworden op: 03 nov 2007 18:11
Locatie: Laos
Contacteer:

Re: Nice en Monaco

Bericht door LaosFan »

Ik ben 2 keer in Nice en Monaco geweest. Twee keer met als reden van bezoek een wedstrijd tussen PSV en AS Monaco (maar uiteraard hebben we meer gedaan).

Ik kan nog eens kijken of ik ergens kan vinden hoe het hotel heette. Het was niet zo duur en lag op 2 min. wandelen van de zee.

Nice is oké. We hebben er wat gelopen maar heel veel indruk heeft het niet op me gemaakt. Leuk stadje maar niet heel speciaal. De boulevard is wel leuk (opletten voor de 'trucs' van de Afrikaanse mannen). Vanuit Nice gaat een trein naar Monaco. In Monaco kun je een dagje rondlopen en zien hoe de Franse rijken hun belastingbetaling proberen te ontlopen. Het is er zuiver en leuk om rond te lopen.
Kijk ook eens op de pagina van onze homestay-guesthouse: https://web.facebook.com/Don-Som-Rivers ... 3/?fref=ts
Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 2 gasten