motorrijbewijs halen in canada

Stel hier je vragen over Canada, de Verenigde Staten en Mexico.
Plaats reactie
geertroeffen
Berichten: 5
Lid geworden op: 01 dec 2009 20:40
Locatie: zeeland

motorrijbewijs halen in canada

Bericht door geertroeffen »

Hallo iedereen,

Ik ga waarschijnlijk binnenkort voor een langere periode naar Canada om daar te werken. Ik zit dan in de regio van London(Ontario). Ik ben inmiddels in bezit van diverse rijbewijzen, echter nog niet van het motorrijbewijs. Kan ik deze halen in Canada zodat hij ook geldig is in Nederland.

Moet ik voor Canada ook een internationaal rijbewijs aanvragen of niet?

gr

Geert
http://www.geertroeffen.nl
Visiting the capitals of Europe
Gebruikersavatar
Ron
Reisexpert
Berichten: 1120
Lid geworden op: 28 apr 2005 00:00
Locatie: cala d 'or, mallorca
Contacteer:

Re: motorrijbewijs halen in canada

Bericht door Ron »

wel heb even gekeken.
en heb gevonden dat als je voor korte tijd gaat je genoeg hebt aan je nl rijbewijs maar bij langer verblijf toch een internationaal rijbewijs mee zult moeten nemen wat ik ook zou aanraden ook al heb je hem misschien niet eens nodig.
mocht je nog twijfelen mail dan even de anwb, die hebben de info per land . helaas staat dat niet op hun site.

ook zul je de anwb kunnen vragen hoe het zit met een rijbewijs in het buitenland halen en geldigheid in nl of overschrijven.
geniet van je trip voor dat je het weet is het over.
http://www.rocomo.nl
Gebruikersavatar
Jenny
Reisexpert
Berichten: 6443
Lid geworden op: 30 jan 2007 18:56
Locatie: Utrecht

Re: motorrijbewijs halen in canada

Bericht door Jenny »

rijbewijzen die je in het buitenland hebt gehaald, zijn niet zomaar geldig in Nederland. je zal je rijbewijs dan opnieuw moeten halen, of in ieder geval een test of iets dergelijks doen.
ikreis.net voor alles over reizen en fotografie
Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 18 gasten