Ben je van plan om binnenkort te vertrekken dan zit je goed met deze backpacker informatiesite. Vind hier het backpackers forum met de meeste gestelde vragen wat betreft voorbereidingen, tours en achtergrond informatie
...en het is de eerste die het meteen goed heeft, Jaydee die mij van de gezamenlijke derde positie afhaalt (krijg ik geen punt voor het delen van al deze foto's? )
Het is Nieuw Zeeland. Iemand nog een idee over de plaats?
ik had het ook niet herkend maar Picton is 1 van de weinige havens die ik daar ken en die ligt behoorlijk ingesloten in de bergen. Ik zag net trouwens iets anders en heb gegoogeld..en het bevestigd mijn vermoeden....denk ik
volgens mij staat er op de loods Edwin en er zit een Edwin huppedepup museum in picton!
Mijn reiswebsite: bolletjeom.nl
Reisbegeleider in zuidelijk Afrika
wij kwamen 's nachts aan dus vanuit deze hoek hebben we het stadje sowieso niet gezien. De tweede keer reden we overdag naar het stadje en dan zie je de haven dus vanaf het land. kan me de palmbomen niet herinneren.
Mijn reiswebsite: bolletjeom.nl
Reisbegeleider in zuidelijk Afrika