Reis Bolivia/Paraguay

Stel hier al je vragen over Zuid- of Midden Amerika. Van koukleumen in Patagonie tot zwemmen in het tropische Belize. En van de stranden bezoeken in Brazilië tot vulkanen spotten in de Costa Rica.
KurtKauw
Berichten: 1
Lid geworden op: 12 feb 2016 17:23

Reis Bolivia/Paraguay

Bericht door KurtKauw »

Ik ga voor 6 weken in juli en augustus naar Bolivia en Paraguay, hoogstwaarschijnlijk beginnende in Paraguay om nadien 3 weken in Bolivia te verblijven.

Iemand interessante opmerkingen hierover en wat ik zeker moet bezichtigen? Heb al een lijst klaarliggen, maar ben eens benieuwd waar ik nog niet van gehoord heb.

Ook nog een vraag: Weet iemand of dit mogelijk is om te doen met de motor? Ook als je hiervoor geen rijbewijs hebt? Heb een standaard rijbewijs van België. Weet dat dit in Azië perfect gaat, maar zou het liefste met de motor door Paraguay en Bolivia trekken.

Merci voor de moeite! En moest iemand mee willen: altijd welkom ;)
Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 18 gasten