Ik heb in Georgetown verbleven in het Old Penang Guesthouse en ik zou het zeker aanraden. Helaas ben ik nog niet in de gelegenheid geweest een review op ATG te schrijven.
Het is een oud, mooi pand en gunstig gelegen. Je kan gemakkelijk naar het winkelcentrum, de Prangin Mall. Ook Fort Cornwallis en het 'colonial district' liggen op loopafstand. Je hebt er dorms én privékamers. Alles is wel met gedeelde badkamers en toiletten, maar het is allemaal erg schoon. Verder helpt het personeel je graag met allerlei dingen.
Ga zeker naar Kek Lok Si Temple; ik vond het echt de moeite waard.
Verder ben ik op Penang in Batu Ferringhi geweest, waar ik overnacht heb ik het Baba Guesthouse. Ik vond het stadje niet zo veel aan en de stranden vielen mij ook wat tegen. Al was ik wel wat verwend, want ik kwam net van het bounty-eiland Perhentians
