we zijn volop bezig met plannen van onze wereldreis en stoten nu op een "probleem", namelijk goedkoop kunnen vertrekken uit Zuid-Amerika richting Nieuw-Zeeland, Australië of Azië. Waar precies speelt eigenlijk geen zo'n rol, als we maar die kanten uit kunnen en dan liefst nog goedkoop ook!
Via skyscanner vind ik nergens een betaalbare vlucht voor 2013. Op het forum vind ik ook niet direct een antwoord (misschien zoek ik verkeerd) dus de vraag luidt: hoe ga ik zo goedkoop mogelijk over de Pacific vertrekkende ergens uit Zuid-Amerika?
We waren altijd tegen een RTW ticket maar hoe meer we plannen, hoe meer we moeten vaststellen dat die RTW tickets écht wel goedkoop zijn. Het grote nadeel is dat je "slechts" 1 jaar krijgt

Wil iemand ons op de juiste weg helpen? Zouden we toch beter een RTW ernstig overwegen? Tnx!