auto huren Argentinië

Stel hier al je vragen over Zuid- of Midden Amerika. Van koukleumen in Patagonie tot zwemmen in het tropische Belize. En van de stranden bezoeken in Brazilië tot vulkanen spotten in de Costa Rica.
Plaats reactie
heidi01
Vakantieganger
Berichten: 24
Lid geworden op: 28 jan 2013 16:28

auto huren Argentinië

Bericht door heidi01 »

In de periode november-december willen we 5 rondtrekken door Argentinië en chili.

We willen graag een auto huren om vanuit mendoza naar salta te reizen. De auto wordt dan afgeleverd in salta. Een reisorganisatie heeft ons prijzen berekend en de extra drop off kosten bedragen 860 us dollar. Een waanzinnig belachelijke prijs.

Wie heeft er goede tips om zo goedkoop mogelijk een auto te huren in mendoza en af te leveren in salta?
Erik
Site Admin
Berichten: 9955
Lid geworden op: 11 jul 2003 15:50

Re: auto huren Argentinië

Bericht door Erik »

Volgens mij biedt ArgentiniëOnline dit ook aan en hebben contacten in zowel Argentinië als Chili. Misschien daar eens informeren?
joristheunissen
Berichten: 4
Lid geworden op: 03 jun 2012 16:13

Re: auto huren Argentinië

Bericht door joristheunissen »

Wij hebben dit in de zomer van 2014 ook gedaan, maar omwille van de hoge drop-off kosten (overal in Argentinië) hebben we het anders aangepakt:
- auto huren in Mendoza en afleveren in Mendoza
- nachtbus van Mendoza naar Salta
- auto huren in Salta en weer afleveren in Salta

Stukken goedkoper en net zoveel vrijheid...
Elrosso
Reisexpert
Berichten: 287
Lid geworden op: 17 aug 2012 23:03

Re: auto huren Argentinië

Bericht door Elrosso »

Onze drop off kosten waren 770 dollar van Salta naar Bariloche in 2012. Dus de oplossing van Joris is de enige goede.

Of een auto kopen en weer proberen te verkopen....... :N
Gek van reizen en eigenwijs om het onbekende te ontdekken. Wanneer de auto er niet kan komen, zal ik het lopend af moeten maken.
Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 12 gasten