Pagina 1 van 1

Anti Malaria Artesunat

Geplaatst: 07 mei 2011 06:44
door dresa
Iemand hier bekend met het medicijn Artesunat?

Na het lezen over toch mogelijk resico gebieden in Cambodja , willen we graag meer medicijnen hebben, Op het moment hebben we niet genoeg Malarone voor ons reisplan.

Artesunat werd aanbevolen door meerdere Apothekers, echter heb ik geen topic over dit medicijn gevonden op aroundtheglobe.nl

We hebben ook nog wat Doxycycline achter de hand, maar ik vrees voor de bijwerkingen..

Re: Anti Malaria Artesunat

Geplaatst: 16 mei 2011 09:26
door TravelDoctor
Beste,

En zijn jullie nu al op rondreis of nog in Nederland? Als je nog in Nederland bent kun je natuurlijk beter hier de Malarone aan laten vullen. Is er niemand die vanuit Nederland bij jullie langs komt zodat diegene het misschien voor jullie uit Nederland mee kan nemen?
Artesunat is namelijk geen middel dat op de Nederlandse markt gegeven wordt dus er is ook weinig over bekend. Op internet vindt ik inderdaad wel dat het als malariaprofylxe gebruikt wordt.