Pagina 1 van 1

Reis gezocht voor honymoon

Geplaatst: 17 jan 2011 12:48
door Erik
Uit de mailbox:
Ik ben op zoek naar een leuke reis voor een honymoon. Duur: 3 weken, veel afwisseling, bijzondere bezienswaardigheden. Vorig jaar 3 weken naar Z-W USA geweest, in die lijn.
Wie heeft er leuke tips voor deze reis?

Re: Reis gezocht voor honymoon

Geplaatst: 17 jan 2011 15:52
door bolletjeom
Japan? british colombia, Canada? Nieuw-Zeeland?
Dit even omdat ik in de lijn van de vs blijf qua "westerse gemakken".

Re: Reis gezocht voor honymoon

Geplaatst: 17 jan 2011 17:16
door Dexter
Thailand, leuke dames ook.

Re: Reis gezocht voor honymoon

Geplaatst: 17 jan 2011 17:43
door lucy122
Argentiniƫ of zuidelijk Afrika?

Re: Reis gezocht voor honymoon

Geplaatst: 17 jan 2011 18:40
door Jenny
Ik vind de informatie te summier om een goed antwoord te kunnen geven.... Het eerste wat in mij opkomt is een ander deel van de VS, of Zuid-Afrika. Als het minder westers mag zijn dan kun je denken aan Thailand, Bali of Mexico.

Re: Reis gezocht voor honymoon

Geplaatst: 20 jan 2011 16:25
door Laura Alblas
Ik vind Cuba wel een aanrader :)

Daar is echt van alles te zien, van cultuur tot natuur. Van swingende salsa in de stad tot luieren onder palmbomen op het strand. En drie weken is zeker niet te lang voor een bezoek aan dit land (zeker niet zelfs!)

Re: Reis gezocht voor honymoon

Geplaatst: 09 mar 2011 14:14
door TravelCounsellor
Ik zeg Costa Rica en Panama, goede combi van cultuur, natuur en relaxen!!

Re: Reis gezocht voor honymoon

Geplaatst: 09 mar 2011 17:23
door Tikva
Ik ben voor mijn huwelijksreis naar Tanzania (en Kenia) geweest, lekker relaxen op het strand, kilimanjaro beklimmen en safari..
Wat betreft budget zeker iets voor een bijzonder reis, wel de eerste nacht in een dorm geslapen dus denk niet dat dit het type huwelijksreis voor iedereen is.

Om met een goede suggestie te komen hebben we toch echt meer info nodig. Wat vind je leuk.