Bolletje, heb jij me hele site wel gelezen want een aantal dingen staat daar wat jij je afvraagt, vervoer, ik ga te voet

hoewel ik al redelijk wat uitnodigingen heb, ik slaap voornamelijk buiten, ik zal bij een aantal projecten een paar daagjes soms helpen in ruil voor eten, dingen die allemaal op me site staan. Ik heb geen geld achter de hand en in
echte noodgevallen laten ze je echt niet liggen hoor
@dexter, waarom zou mijn reis niet ideologisch of avontuurlijke redenen hebben? Mijn verleden is slechts een onderdeel, was het allemaal rozengeur en manenschijn was ik alsnog gegaan, dit is iets wat al als kleuter in me gedachte zat maar het is er nooit van gekomen. Wat maatschappij betreft, ik
moet niks! Het duurt alleen even voordat je er achter komt en de meeste zullen dat nooit ervaren. Ik kan zelf bepalen wat ik doe en wil, niemand heeft daar controle over al proberen ze je dat wel wijs te maken.
Dus er zijn 2 keuzes, of you go with the flow of niet en ik kies voor het laatste, dat je dan misschien als raar, exentriek of gek verklaard word, dat ben ik ook
"de mens een kuddedier is die continue zoekt naar geborgenheid en erkenning, en daarom het liefst zo weinig mogelijk veranderingen op korte termijn willen / met situaties of mensen om te gaan waarin ze zich niet herkennen of kunnen verplaatsen. "
Dit is echt zo cliché, vertel een mens ze hele leven lang iets en hij zal er in gaan geloven en die zin is dus precies wat ik bedoel, dingen kunnen anders, kies is je eigen pad zoals jij dat zou willen zonder erbij na te denken wat die mensen/maatschappij er van denkt.
Waarom denk je dat er midlifecrisis bestaat? Omdat ooit in hun leven wilden ze wat doen maar als je iets out of the ordinary doet word je al snel veroordeeld en raar aangekeken dus hebben ze het steeds uitgesteld en dan ga je er later spijt van krijgen.
Daarom, niet zo moeilijk doen, niet teveel nadenken over hoe je een mens zo goed mogelijk kan analyseren want hoewel de meeste met de stroom mee gaan zijn we allemaal uniek en belopen we ons eigen pad en zo nu en dan zitten daar mensen tussen die een andere weg kiezen.
Maar begrijp je wel hoor, er zijn er veel die zo denken over dingen maar gelukkig zijn er ook veel die mijn kant van het verhaal begrijpen
Wat doelen betreft, read the site
Groetjes,
Kai