Pagina 1 van 1
Trein van Perth naar Adelaide
Geplaatst: 01 jan 2011 23:10
door now96
Dag! Op internet lees ik dat je voor 300/400 dollar een pas kunt kopen om per trein door Australiƫ te reizen. Dit geldt niet voor de route die mijn vriendin en ik kiezen (zal je altijd zien).
Heeft iemand tips voor ons hoe je het goedkoopst met de trein van Perth naar Adelaide reist? De sleeper-coupƩs zijn rond de 1000 euro en dat vind ik net iets te gortig...
Dank! Niels
Re: Trein van Perth naar Adelaide
Geplaatst: 02 jan 2011 03:41
door Kims
Hoi,
Ik zou direct via de Great Southern Rail website boeken. Het goedkoopst en kun je zelf de opties bekijken.
Zie:
http://www.gsr.com.au/site/home.jsp
Veel plezier!!

Re: Trein van Perth naar Adelaide
Geplaatst: 02 jan 2011 13:15
door now96
Hoi Kim, dank voor je reactie; dat scheelt idd een slok op 'n borrel!
Weet jij of die Red Day Nighter (de goedkoopste optie) een beetje beslaapbaar zijn? Of komen we twee dagen later dan met rode oogjes en een pijnlijke rug aan in Adelaide?
Gr Niels
Re: Trein van Perth naar Adelaide
Geplaatst: 03 jan 2011 00:10
door Kims
Hoi Niels,
Heb er geen ervaring mee, maar vermoed dat je 'vastzit' aan een stoel ipv de mogelijkheid om op een bed te gaan liggen en in een afgesloten cabin te zitten (die je waarschijnlijk met anderen deelt). Maar als je goed kunt slapen in een vliegtuigstoel, denk ik dat de treinstoel hoe dan ook wel meevalt.
Ben benieuwd naar jullie treinervaring hier in Oz!
Re: Trein van Perth naar Adelaide
Geplaatst: 08 feb 2011 09:25
door james-karolien
Hallo,
Ik ben in jan 2009 van Sydney naar Perth gegaan met de trein 3 dagen en 3 nachten in een seater. Ik vond het een onvergetelijke ervaring! De stoelen zijn wat breder dan in het vliegtuig en je kan ze achterover wat naar achteren klappen. De trein stopt een aant x onderweg voor een aant uur zodat je eruit kan en wat van de omgeving of plaats kan zien. bv Cook (volgens mij heette dat zo) met 5 inwoners 10 honden en 10.0000 vliegen (ofzoiets) Er is een restauratie coupe waar je eten kan scoren, maar best prijzig dus je eigen woolies coolback met eten en drinken meenemen is veel goedkoper. (Of het geluk hebben om een superlieve turkse familie tegen te komen die lekkere hapjes met je delen

)
Ik heb prima geslapen in de trein. Oh en er zijn toiletten (uiteraard) maar ook douches! Echt supergrappig om te douchen in een rijdende trein.
Oh en vergeet niet voor s'nachts een slaapzak of deken bij de hand te hebben. Net als in het vliegtuig gaat je grote backpack in een bagagecoupe
Have fun!!!
Cheers