Pagina 1 van 1

Bus/trein naar Dusseldorf International Airport

Geplaatst: 11 apr 2010 15:12
door lian21
Hee reizigers!

Ik heb onlangs een vliegticket geboekt naar Oostenrijk vanaf Dusseldorf Airport. Dit blijkt toch iets moeilijker bereikbaar dan Weeze airport, het andere vliegveld in de buurt van Dusseldorf.
Via NSHispeed is er een treinverbinding voor 75euro, wat ik overigens veel geld vind voor twee uurtjes treinen, maar deze komt aan op Dusseldorf Hauptbahnhof. Wanneer je de bestemming wijzigt naar Dusseldorf Flughafen wordt dezelfde trein weergegeven.

Mijn vraag: Is Dusseldorf Hauptbahnhof hetzelfde station als Dusseldorf Flughafen? En weet iemand misschien een makkelijker alternatief om vanuit Nijmegen naar Dusseldorf Airport te komen (auto niet meegeteld...) Info en tips zijn meer dan welkom

Re: Bus/trein naar Dusseldorf International Airport

Geplaatst: 11 apr 2010 16:22
door Jenny
Dusseldorf Hauptbahnhof is abdoluut niet hetzelfde treinstation als Düsseldorf flughafen! Wanneer je vanuit Dusseldorf flughafen richting Aken wilt moet je overstappen op Hauptbahnhof, en ook voor treinen naar Utrecht is dit geval. Ik denk daarom dat je ook voor Nijmegen over moet stappen.

Waar heb je geprobeerd treinkaartjes te boeken? Mijn ervaring is dat boeken bij www.db.de het makkelijkste gaat.

Re: Bus/trein naar Dusseldorf International Airport

Geplaatst: 11 apr 2010 20:03
door hariejak
zo duur?? is dat voor een retour?
mij staat bij dat ik rond de 30 euro betaalde.
Overstappen in Utrecht, dan naar haubtbahnhof en overstappen op die naar de luchthaven. ik heb ook wel eens een directe trein gehad naar die luchthaven.
Vaak heeft een tweede reiziger 50% korting voor het deel in Duitsland

Re: Bus/trein naar Dusseldorf International Airport

Geplaatst: 11 apr 2010 20:12
door lian21
Yep, dat is wel voor een retour, maar de duurste tijden van de dag ivm met de vlucht uiteraard.
Andere tijdstippen kwamen uit rond de 40/50 euro. Denk dat het toch het verstandigst is om met de ICE te reizen, aangezien dit ook via de Deutsche Bahn naar voren kwam.
Morgen ga ik even bellen met NSHispeed hoe het zit met overstappen Düsseldorf / Düsseldorf Flughafen en dan plaats ik dat hier weer, voor volgende reizigers ;) Thanks voor de tips!

Re: Bus/trein naar Dusseldorf International Airport

Geplaatst: 12 apr 2010 18:23
door menasil
Ik gebruik voor Duitsland ook www.bahn.de inderdaad, vind ik makkelijker omdat Hispeed soms valse indruk wekt. Dan denk je dat je rechtstreeks kan naar de luchthaven, maar dan is dat niet zo.

En als bij Hispeed de goedkopere tarieven op zijn, hebben ze bij bahn.de vaak nog een tussenvorm.