Pagina 1 van 1

op zoek naar een werkvakantie

Geplaatst: 15 dec 2006 20:07
door setje
Hallo,

wie kan mijn helpen?
ik ben net 3 weken terug van een jaar rondreizen in Australie. Ik heb het ontzetten goed naar mijn zin gehad en heb tussendoor (uiteraard) af en toe ook nog wat gewerkt. Nu is het toch nog steeds een beetje wennen hier terug in Nederland en heb ondertussen al weer zin om weer iets soort gelijks te doen.

kan iemand mijn helpen met tips, organisaties, websites waar ze werkvakanties aanbieden.

ik ben op zoek voor een periode van een paar maanden, engelstalig/sprekend land, ik hoef er niet rijk van te worden maar wil wel de onkosten er mee vergoeden, eventuele bijzondere wwoofadressen zijn ook welkom

gr Liset

Geplaatst: 16 dec 2006 12:33
door bolletjeom
Hi

Wat versta je onder dekken van onkosten?
je kosten daar zoals slapen en eten?
dat is soms best mogelijk. Ook bij vrijwilligerswerk. Over het algemeen geld dat je dan wel minimaal 6 maanden je moet inzetten.

wij hebben een adressenbestand voor vrijwilligerswerk gemaakt. hier zitten ook een aantal dingen tussen die aan jou eisen zouden kunnen voldoen.

kijk eens bij ons adressenbestand:

gr rudi

hoi Rudi

Geplaatst: 16 dec 2006 17:54
door setje
ik ben idd meer op zoek naar een werk-, levenservaring dan een goed betalende baan. Eventueel een kleine vergoeding, maar wel kost en inwoning het liefste.

Op het moment probeer ik wat info te verzamelen over boerderijwerk in Noorwegen.

In iedergeval bedankt voor de link.

Gr. Liset