Pagina 1 van 1

Backpacken in zuid-oost Azië

Geplaatst: 25 nov 2009 18:43
door Ijsvogel
Wederom een post van mij, omdat ik telkens nieuwe ideeën over mijn reis heb. Mijn idee is om rond maart te vetrekken en om 3 maanden rond te trekken. Bali is waar ik sowieso heen wil, ik denk dat ik het daar wel 4 weken vol houd. Maar ik zou ook graag wat van Thailand en/of Maleisië willen zien, misschien ff Singapore meepakken.

Maar moet ik dan voor al die 4 landen een visum kopen?
Kan ik van Amsterdam ook naar bv. Bangkok vliegen en van Depasar (bali) were naar Amsterdam?

Jullie hebben vast genoeg tips en suggesties! :)

p.s. mijn dagbudget is rond de €30...

Re: Backpacken in zuid-oost Azië

Geplaatst: 25 nov 2009 20:26
door bolletjeom
enkeltjes zijn vaak net zo duur als een compleet retour. ik zou dus een retourtje kopen naar een of andere stad in Zuid-Oost Azië en dan aan het einde van je reis met een goedkoop vluchtje van Airasia terugkeren naar die stad.

Als je een enkeltje hebt voor Thailand moet je vooraf een visum hebben, met een retourtje krijg je een visa on arivall op de luchthaven. Voor Indonesie volgens mij ook (kijk op deze site even onder reisinfo en controleer of het klopt wat ik zeg)