Pagina 1 van 1
Vliegtickets galapagos
Geplaatst: 31 jan 2020 17:22
door TravelDoc
Ls,
We zijn op dit moment in Ecuador en willen richting galapagos eilanden vliegen. Op skyscanner zijn de tickets rond de 330 euro. Wat ik van touragencys te horen krijg is dat normale toeristen deze tickets niet kunnen boeken. Je krijgt dan een boete van 150 dollar per vlucht.
Kan iemand dit bevestigen of heeft iemand hier ervaringen mee? Tips?
Dank!
Gr.
Erol
Re: Vliegtickets galapagos
Geplaatst: 31 jan 2020 20:07
door Elrosso
Op een ander forum lees ik inderdaad hetzelfde. En volgens mij werden wij er ook op gewezen maar 100% zeker ben ik er niet meer van. Voor ons was het 2013.
Er zijn namelijk tickets voor de bewoners van de Galapagos. Als je die boekt kan je inderdaad een boete krijgen. Zoek op Tix.nl of Expedia.nl. Vind je daar een tickets dan moet het goed zijn.
Bespaar je de moeite met goedkope tickets. De eilanden zijn te mooi om op te besparen.
Veel plezier alvast. Het is echt een belevenis!
Re: Vliegtickets galapagos
Geplaatst: 11 feb 2020 21:57
door TravelDoc
Dank Elrosso,
Even ter terugkoppeling; we hadden wat informatie opgevraagd bij de touroperators. Gaf er 1 aan dat je bij avianca moest boeken en online in moest checken. Dit zou niet voor problemen of een boete moeten zorgen. Dat hebben we gedaan (uiteindelijk ticket voor 250 euro retour ipv 450-500 euro). Geen problemen mee gehad!
En inderdaad galapagos was de moeite waard! Maar man wat duur!
Re: Vliegtickets galapagos
Geplaatst: 13 feb 2020 20:28
door Elrosso
Het is zeker duur, maar dat is maar goed ook. Het is al te druk en hierdoor blijft een stukje unieke natuur hopelijk behouden.
Goed dat je er van genoten hebt!
Re: Vliegtickets galapagos
Geplaatst: 06 apr 2020 02:28
door wegwee
Hey!
Fijn €250 is een super goede prijs! Hou wel nog rekening met de park tax ($100) wanneer je arriveert.

Naar mijn ervaring moet Galapagos helemaal niet duur zijn eens je er gearriveerd bent!
Hier zie je hoe je Galapagos aanpakt met een backpackers budget: [verwijderd]
Veel plezier!
Jonas