Pagina 1 van 1

MTB zoekt reismaatje Amsterdam-Lima

Geplaatst: 16 feb 2016 14:35
door ErikElsinga
Hola,

Ik ben op zoek naar iemand die m'n mountainbike als extra baggage mee zou willen nemen van Amsterdam naar Lima.

Ik woon momenteel in Huaraz en wil de mtb, die nu ongebruikt in Amersfoort in de berging van m'n woning staat, graag hierheen halen. Met al deze prachtige bergen op 'fietsafstand' wil ik de mtb graag hier gebruiken.

Wie kan me hierbij helpen?

Gracias!

Saludos,
Erik Elsinga

Re: MTB zoekt reismaatje Amsterdam-Lima

Geplaatst: 20 feb 2016 10:18
door Erik
Ik raad het over het algemeen iedereen af om spullen van / voor vreemden mee te nemen op reis. Ook al worden de kosten er voor betaalt. Je weet namelijk maar nooit.

Erik, is het niet mogelijk om een familielid een keer je MTB mee te laten nemen of het gewoon via een schip (goedkoop) te laten vervoeren?

Re: MTB zoekt reismaatje Amsterdam-Lima

Geplaatst: 20 feb 2016 20:55
door ErikElsinga
Beste Erik,

Ik begrijp je reactie volledig. Ik heb juist een berichtje op deze site geplaatst, omdat ik geen familie/vrienden/bekenden heb die naar Peru op vakantie komen en m'n mtb mee willen nemen.

Per boot vervoeren is ook een optie, maar douanekosten e.d. maken het een optie, die veel kostbaarder is dan als iemand de mtb als extra bagage meeneemt.

Vandaar dat mijn voorkeur nog steeds uitgaat naar vervoer per vliegtuig. Natuurlijk begrijp ik de terughoudendheid van mensen om iets voor een vreemde mee te nemen.

Vriendelijke groet,
Erik Elsinga