Pagina 1 van 1

Tips route rondreis ZA zomer 2016?

Geplaatst: 09 feb 2016 20:43
door lindavissers
Hoi!

Ik heb al een tijdje aan het rondkijken voor onze zomervakantie (eind juli & augustus - 5 weken) .
We willen graag naar Zuid Amerika, maar we weten nog niet zo goed welke route handig is..

We vinden het vooral heel leuk als we een goede en afwisselende combinatie hebben tussen natuur, stad (cultuur) en strand.
Gezien het seizoen is strand natuurlijk niet overal mogelijk. We willen sowieso zelf reizen, niet georganiseerd, misschien tussendoor een goedkope vlucht of een auto huren?

We hebben een aantal bezienswaardigheden waar we graag naartoe zouden willen:

- Buenos Aires
- Iguazu
- Salta (en omgeving)
- Bolivia - zoutvlakten
- Rio de Janeiro (olympische spelen?)
- Ilha Grande / Fernanado do Noronha
- Amazone / Pantanal
- (Montevideo)

Ik begrijp dat het grote afstanden zijn en wij willen niet dat onze vakantie alleen in het teken van reizen staat.
Voor nu kan ik nog niet goed een keuze/route maken uit bovenstaande punten.
Vandaar dat ik benieuwd ben naar jullie mening/tips en adviezen! (eventueel over andere plaatsen, of ook over vluchten, heen en terug zelfde plaats of juist niet).


Thanks!
Groetjes, Linda

Re: Tips route rondreis ZA zomer 2016?

Geplaatst: 10 feb 2016 08:57
door Jenny
Ik heb afgelopen zomer een rondje Argentiniƫ gemaakt langs Buenos Aires, Salta en Iguazu. Daar was ik ongeveer 3 weken zoet mee (met een binnenlandse vlucht van Iguaza naar Salta).

Voor de zoutvlaktes in Bolivia zou ik 3 dagen uittrekken, plus de reis er naar toe. Mocht je geen tijd hiervoor hebben (het is best een stukje om) dan kun je natuurlijk ook een dagtrip vanuit Jujuy overwegen naar de Salinas Grandes in Argentiniƫ.

Persoonlijk zou ik me beperken tot 1-2 landen in 5 weken.