Pagina 1 van 1
Leeg vaccinatiepaspoort
Geplaatst: 12 jan 2015 14:05
door Monochrome
Hoi! Misschien een beetje stomme vraag, maar ik ga over 2 dagen weg en keek net even in mijn vaccinatie paspoort en ik zie nu dat deze leeg is! Hoort dit zo? Dat lijkt me toch niet. Of moet ik alle informatie er zelf inschrijven? Als ik antwoord heb mag dit topic gesloten worden maar ik ben even gestresst

Re: Leeg vaccinatiepaspoort
Geplaatst: 12 jan 2015 14:50
door Erik
Nee, je vaccinatie paspoort hoort niet leeg te zijn. Hierin moet staan welke vaccinaties je hebt gehad en wanneer (met een stempel o.i.d) van waar je ze hebt laten zetten.
Leeg heb je er weinig aan

Re: Leeg vaccinatiepaspoort
Geplaatst: 12 jan 2015 14:51
door gemonde
Ligt beetje aan de bestemming. maar als je vaccinaties hebt. Horen ze erin te staan. Stempels van GGD en huisarts. Met handtekening van doktors
Re: Leeg vaccinatiepaspoort
Geplaatst: 12 jan 2015 15:19
door menasil
De eigen informatie (NAW gegevens en geboortedatum) wordt meestal door GGD zelf ingevuld. Ik heb overigens alleen de pagina's gevuld van de vaccinaties. Gele koorts bv is bij mijn leeg omdat ik daarvoor nooit vaccinaties oid heb ontvangen.
Re: Leeg vaccinatiepaspoort
Geplaatst: 12 jan 2015 15:46
door Monochrome
Ik heb de GGD gebeld en moet straks langs om de stempels alsnog te halen. Die staan er dus gewoon niet in.. Bedankt voor de antwoorden!
Re: Leeg vaccinatiepaspoort
Geplaatst: 12 jan 2015 16:12
door TravelDoctor
Je vaccinatiepaspoort hoort zeker niet leeg te zijn. Hier dient het vaccinatiebureau alle vaccinaties te noteren welke gegeven zijn. Het is niet de bedoeling dat je dit zelf doet. Ik zie overigens dat het al geregeld is
Fijne reis