Pagina 1 van 1

Vietnam, China (Tibet) en Nepal: optimistisch?

Geplaatst: 22 jun 2014 14:31
door AnnetM
Beste reisliefhebbers,

Ik ben bezig met een reis van twee maanden uit te denken in Aziƫ. Waarbij ik zowel Vietnam als China (Tibet) en Nepal wil bezoeken.
Ik heb het volgende nu bedacht:
Amsterdam > Ho Chi Minh (per vliegtuig)
Reizen in Vietnam van Zuid naar Noord
Hanoi > Chengdu (per vliegtuig)
Reizen in en om Chengdu, reis regelen naar Llhasa
Chengdu > Llhasa (per treinreis)
Reizen via Mount Everest naar Kathmandu.
Reizen in Nepal (met trekking?)

Kathmandu > Amsterdam (per vliegtuig)

Hoe optimistisch is dit? Is dit wel haalbaar binnen twee maanden? Ik wil ook weer niet moeten haasten..
Ben heel erg benieuwd naar jullie reacties.

Re: Vietnam, China (Tibet) en Nepal: optimistisch?

Geplaatst: 22 jun 2014 18:20
door Tikva
Niet haalbaar reken voor vietnam van noord naar zuid op 4 weken. Voor nepal is 5 weken een mooie tijd als je een langere trekking wilt maken. Dan heb je dus geen tijd meer voor china.

Re: Vietnam, China (Tibet) en Nepal: optimistisch?

Geplaatst: 31 jul 2014 21:44
door Tibetlover
Op zich moet de reis die je voor ogen hebt in twee maanden kunnen. Maar het hangt er natuurlijk wel van af hoe uitgebreid je in een land wilt rondreizen. Je gaat in China alleen naar Chengdu e.o. en naar Tibet. Het regelen van je permit voor Tibet kost behoorlijk tijd. Ik zou je willen adviseren, de trip naar Tibet al van te voren (dus vanuit Nederland) te regelen en dus niet pas in Chengdu. Dat regelen kan prima via de e-mail.