Pagina 1 van 1
Tips route: Engeland Ijsland en Groenland en Canada
Geplaatst: 28 mei 2014 17:02
door reisliefhebber
Beste Reizigers,
Ik wil graag vanuit Engeland met de boot naar Ijsland en vervolgens naar Groenland en Canada reizen. In Canada wil ik dan naar New York gaan. Ik denk dat het een combinatie van boot- en treinreizen wordt.
Wie heeft voor mij hierover meer informatie en Tips
Groeten,
Reisliefhebber
Re: Zie onderstaande route
Geplaatst: 28 mei 2014 17:09
door ubiytsa
Tip:
Als je wil dat mensen je helpen, neem dan ten minste de tijd om een duidelijk topic aan te maken en voorbereid te zijn met specifieke vragen. Nu komt het zo over van: ik heb geen zin om te zoeken of na te denken dus plaats ik het op een random forum en laat ik anderen mijn werk doen.
Re: Zie onderstaande route
Geplaatst: 29 mei 2014 16:55
door reisliefhebber
Beste lid,
Ik heb ook heel goed mijn best gedaan om zo'n route te vinden, maar ik heb het niet gevonden. Daarom ben ik hier uiteindelijk terecht gekomen
Re: Tips route: Engeland Ijsland en Groenland en Canada
Geplaatst: 29 mei 2014 20:13
door Erik
Ik heb de titel voor de duidelijkheid wat aangepast.
Ik zou niet weten of je (gemakkelijk) van Engeland naar IJsland kunt met de boot om vervolgens ook zo weer verder te reizen. Ik denk dat het goedkoopste en gemakkelijkste toch altijd nog vliegen blijft. Dan zijn er wel redelijk wat opties op deze route.
De vraag is ook hoeveel tijd en budget je hebt voor deze trip? Want goedkoop zal het waarschijnlijk (per boot) niet zijn.
Re: Tips route: Engeland Ijsland en Groenland en Canada
Geplaatst: 30 mei 2014 21:35
door goedkoopvliegenclub
ER gaat geen ferry vanaf Schotland wel vanaf Denemarken
http://www.smyrilline.com/sailing-schedule-18539.aspx