Pagina 1 van 1

Leer de basis van de taal van je bestemming met je mp3 spele

Geplaatst: 08 jun 2009 00:33
door Seeker
Zijn er mensen die ook tijdens vliegen muziek luister met de Ipod of andere mp3? Dan wil ik graag wat met jullie delen, inflight learn ..... basics before your land.

Ik heb het al van Russische gevonden en nu ook van Thailand, ik weet niet of torrents plaatsen toegestaan is, maar budget reizigers zullen er vast niks tegen hebben om wat mp3 van internet te halen, zodat ze de basis kunnen leren.

Het zijn dus infeite audio boeken, of cd´s die geript zijn naar mp3 en verspreid zijn door mensen die graag delen, ik ga geen torrent neer zetten, maar zioek op Learn Thai en je vindt ze wel.
In Flight Thai - Learn Before You Land!

Living Language In-Flight Thai is the Perfect Boarding Pass to learning Thai before you Land
There's no better way to make use of all that spare time on a plane than to master the essentials of a language. This 6-minute program is the simplest way to learn just enough to get by in every situation essential to both the tourist and business traveler.
The program covers everything from greetings and polite expressions to asking directions, getting around, checking into a hotel, and going to a restaurant. There are even sections for meeting people and spending a night on the town.

Contains the following tracks:

-- 01 Saying Hello
-- 02 Basic Expressions
-- 03 Numbers
-- 04 At the Airport
-- 05 Getting Around
-- 06 Asking Directions
-- 07 At the Hotel
-- 08 Making Friends
-- 09 At the Restaurant
-- 10 Telling Time
-- 11 Money
-- 12 Shopping
-- 13 Staying in Touch
-- 14 At the Train Station
-- 15 Getting Help
-- 16 Days and Months
-- 17 Going Out
-- 18 Asking Questions And Describing Things

Re: Leer de basis van de taal van je bestemming met je mp3 spele

Geplaatst: 08 jun 2009 08:55
door bolletjeom
heb laatst op een vlucht naar Azie bij Singapore airlines wel mijn spaans zitten oefenen ipv weer een filmpje kijken. Was ook wel grappig 8-)

Re: Leer de basis van de taal van je bestemming met je mp3 spele

Geplaatst: 08 jun 2009 09:11
door Seeker
Ik heb de bestanden nu wat tussen mijn muziek playlist staan, maar hoop niet dat ze me te snel praten, ze zeggen eerst van how to say hello in thai, en dan gaan ze voorzeggen hoe en daarna zeggen ze dat je hele dag gebruiken kan.

Re: Leer de basis van de taal van je bestemming met je mp3 spele

Geplaatst: 08 jun 2009 09:43
door El Niño
Dit soort dingen werkt voor geen meter om een taal te leren. Ja, alleen voor talen met heel rare uitspraak misschien. En dan alleen om wat simpele woordjes te leren. Spaanse uitspraak is makkelijk, en dan kun je beter zo'n boekje meenemen. Maar misschien is het wat om een paar woordjes Pools, Russisch, of Chinees te leren.

Re: Leer de basis van de taal van je bestemming met je mp3 spele

Geplaatst: 08 jun 2009 09:45
door Seeker
Het is puur om paar woordjes te leren, grote kans dat wanneer de uitspraak te snel gaat ik het toch niet na weet te zeggen.