Pagina 1 van 1

Bagage en overstappen

Geplaatst: 02 mei 2013 23:17
door Melissa2305
Hallo allemaal!
Deze zomer ga ik naar Hong Kong! Tickets etc. zijn al geboekt via het World Ticket Center.

Waar ik een beetje mee zit op het moment is dat ik de eerste vlucht van Brussel naar Heathrow reis met Brussels Airlines en vanaf Heathrow-Hong Kong ga ik verder met Virgin Atlantic.
Weten jullie misschien of bagage gelijk doorgestuurd wordt, of moet ik eerst helemaal uit- en inchecken? Dat kost natuurlijk aardig veel tijd en de heenweg is dat niet zo'n probleem, maar de terugweg heb ik niet zoveel tijd :S.

Iemand hier toevallig ervaringen mee of weet iemand hier de procedures voor? Ik weet wel dat bagage over het algemeen wordt doorgestuurd als het via dezelfde maatschappij is of via dezelfde boeking. Nu heb ik alles in 1 keer geboekt dus betekent dat dat het allemaal automatisch gaat?

Ik heb inmiddels ook de desbetreffende maatschappijen gemaild, maar dat kan al snel 28 dagen duren voor antwoord(volgens Virgin). Dus een sneller antwoord is gewenst ;)

Alvast Bedankt!
Melissa

Re: Bagage en overstappen

Geplaatst: 03 mei 2013 09:54
door ubiytsa
Volgens mij, maar dit durf ik niet met 100% zekerheid te zeggen, gaat dit automatisch wanneer je in één keer geboekt hebt. Al moet ik wel zeggen dat dit bij mijn vluchten wel maatschappijen waren die bij elkaar hoorden (bijvoorbeeld Aeroflot en KLM, EdelweissAir en SwissAir).

Ik vraag zelf altijd bij het inchecken voor de zekerheid of het automatisch gaat, maar zoals ik al zei: dat is volgens mij altijd zo.

Re: Bagage en overstappen

Geplaatst: 03 mei 2013 10:37
door Erik
Wanneer je met luchtvaartmaatschappijen vliegt die samenwerken dan worden de spullen doorgeboekt, anders meestal niet.

Re: Bagage en overstappen

Geplaatst: 03 mei 2013 14:34
door Reismeis
Bel anders even met de klantenservice van het vliegveld in Brussel. Zij kunnen je ongetwijfeld ook verder helpen, dan hoef je misschien niet een maand te wachten voordat je antwoord krijgt :)

Re: Bagage en overstappen

Geplaatst: 03 mei 2013 22:32
door Melissa2305
Bedankt voor het reageren :) Tot mijn verbazing had ik vandaag al antwoord :)

Bagage wordt inderdaad doorgelabeld. Er is blijkbaar alleen een uitzondering bij lowcost maatschappijen en bij vluchten naar Amerika of met lange overstap

Re: Bagage en overstappen

Geplaatst: 03 mei 2013 23:24
door ubiytsa
Melissa2305 schreef:Bedankt voor het reageren :) Tot mijn verbazing had ik vandaag al antwoord :)

Bagage wordt inderdaad doorgelabeld. Er is blijkbaar alleen een uitzondering bij lowcost maatschappijen en bij vluchten naar Amerika of met lange overstap
Handig om te weten dan!