Pagina 1 van 1
Airport hotel Lissabon
Geplaatst: 20 jul 2012 19:52
door Erik
Ik zou heel erg geholpen zijn als iemand voor vanavond een airport hotel weet bij Lissabon airport.
Re: Airport hotel Lissabon
Geplaatst: 20 jul 2012 20:13
door Reismeis
Hoe dichtbij wil je het hebben? Op 3 miles afstand ligt het Lisbon Marriott Hotel **** en op 5 min. afstand ligt het Holiday Inn Express Lisbon Airport **. Op het kaartje van Tripadvisor lijkt het erop dat deze drie hotels ook redelijk in de buurt liggen:
http://www.tripadvisor.nl/Hotel_Review- ... adura.html en
http://www.tripadvisor.nl/Hotel_Review- ... adura.html en
http://www.tripadvisor.nl/Hotel_Review- ... adura.html.
Re: Airport hotel Lissabon
Geplaatst: 20 jul 2012 20:20
door Erik
Hoe De mensen waarvoor ik zoek mogen waarschijnlijk niet van het vliegveld af. Dus wanneer met dat idee gezocht kan worden.
Re: Airport hotel Lissabon
Geplaatst: 20 jul 2012 20:28
door Reismeis
Oehh, dan zijn bovenstaande hotels geen optie.. Dit staat op de website van airportdesk.nl:
Het vliegveld heeft geen hotels. De dichtstbijzijnde hotels zijn Radisson SAS Hotel Lisboa (tel: +351(0)2 004 5000) en het Holiday Inn Lisbon (tel: +351(0)2 004 4000).
Re: Airport hotel Lissabon
Geplaatst: 20 jul 2012 20:31
door Reismeis
Op de website van het vliegveld staat ook niks over een hotel. Wel enige info over een informatiedesk:
There is one ANA – Lisbon Airport information desk available at the arrivals public area, from 7am until midnight. There is also a desk at the departures restricted area, near gate 15A.
Misschien kunnen ze hier terecht met hun vraag?
Re: Airport hotel Lissabon
Geplaatst: 20 jul 2012 20:39
door Erik
Okay, ga ik doorgeven (en heel erg veel dank voor het meezoeken). Misschien als we ook nog een WiFi accesspoint hebben het ook handig zou zijn om extra info te sturen.
Re: Airport hotel Lissabon
Geplaatst: 20 jul 2012 20:48
door Erik
Hier heb ik een kaart gevonden:
http://www.ana.pt/mapa_lx.png
Re: Airport hotel Lissabon
Geplaatst: 21 jul 2012 09:36
door Reismeis
Ik heb inderdaad niet naar een Wifi point gezocht, was deze er wel? Is het uiteindelijk allemaal goedgekomen?