Pagina 1 van 1
self sufficient leven
Geplaatst: 27 nov 2011 04:23
door nsenada
Hallo allemaal,
Momenteel ben ik me wat aan het verdiepen in Wooffing/zelfonderhoudend leven/eco-vriendelijk(eco-toilet, licht uit flessen, ed)... en ga zo maar door. Nu is de vraag of jullie soms websites weten van hostels, projecten, farms, .... die zich daar mee bezig houden? En dan natuurlijk liefst projecten in Azië/Zuid-Amerika. Alle informatie is welkom.
Bedankt,
Frank
Re: self sufficient leven
Geplaatst: 28 nov 2011 01:35
door Nienke Krook
Hey Frank,
Ik heb via het tribewanted.com project (zelfvoorzienend project op Fiji (heropent in 2012) en inmiddels ook in Sierra Leone, afrika) James Strawbridge leren kennen en een dagje op zijn erf in de UK mogen lopen. Hij is echt dé kenner op het gebied van zelfvoorzienend leven. Kijk maar eens op zijn website:
http://www.jamesstrawbridge.com/ Samen met zijn vader (zie onder 'links' voor zijn website) hebben ze al een aantal boeken hierover geschreven en ook hadden ze hun eigen tv-serie op de bbc (‘It’s not easy being green’).
Projecten in Azië en Zuid-Amerika heb ik zelf geen ervaring mee, maar misschien kom je via deze site's weer op andere projecten uit. Succes!
Re: self sufficient leven
Geplaatst: 28 nov 2011 10:00
door nsenada
Hallo Nienke,
Bedankt voor de tip! Zal het zometeen eens checken

Re: self sufficient leven
Geplaatst: 28 nov 2011 12:02
door nsenada
Nienke,
Dankzij jouw en nadien het woord 'sustainable'(ge moet er maar opkomen) ben ik veel wijzer geworden!
Bedankt,
Frank
Re: self sufficient leven
Geplaatst: 28 nov 2011 13:45
door loesopreis
In Bali heb ik een Nederlander ontmoet die projecten doet over de hele wereld om mensen te helpen zelfvoorzienend te leven. Misschien kun je er via internet wat over vinden, zijn naam is Fedde Jorritsma.