Pagina 1 van 2
Hotel/Hostel San Francisco
Geplaatst: 16 dec 2010 16:26
door Efua.
Hallo lieve reizigers,
Weet iemand misschien nog een redelijk betaalbaar hotel/hostel in San Francisco.
Prijs p.p.p.n. ongeveer 25/30 euro. Goedkoper is ook altijd goed natuurlijk!
Alvast bedankt

Re: Hotel/Hostel San Francisco
Geplaatst: 17 dec 2010 12:48
door Tikva
Ik zou even op hostelworld kijken.
USA hostels is een keten met hostels in veel amerikaanse steden, ook een optie. Wel meer een partyhostel.
Re: Hotel/Hostel San Francisco
Geplaatst: 20 dec 2010 09:56
door jaydee
idd gewoon ff hostelworldje tjekken. Zitten genoeg betaalbare slaapplekken in SF...
Re: Hotel/Hostel San Francisco
Geplaatst: 21 dec 2010 17:08
door Dee
Naast hostelworld heb je ook
www.hostelbookers.com en verder kun je ook kijken op bijvoorbeeld
www.wotif.com, die laten naast hostels ook motels, hotels etc. zien.
Re: Hotel/Hostel San Francisco
Geplaatst: 25 dec 2010 15:48
door LovesStedentrips
Hallo,
Hotel des arts is ong €50 voor een 2p kamer, ligt tegenover de poort van Chinatown. Echt super! Green turtoise is een leuk hostel.
Veel plezier in San Fran!
Re: Hotel/Hostel San Francisco
Geplaatst: 06 jan 2011 02:55
door harmpie
Heb afgelopen jaar bij USA Hostels geslapen in San Francisco, je betaalde volgens mij iets van 30 dollar per nacht maar het hostel ligt supercentraal. Het nadeel is echter dat het parkeren van je auto daardoor een stuk duurder is, 15 dollar per nacht. Ik weet niet of je met de auto reist maar alles in SAn Francisco is op loopafstand. Als je tenminste van wandelen houdt. Heerlijk is t ook om een fiets te huren en zo de stad rond te toeren. Als de steile heuveltjes niet teveel voor je zijn! Have fun
Overnachtingen San Francisco
Geplaatst: 11 okt 2011 10:03
door haasjuh
Voor een DJ gig (Bootie San Francisco) gaan wij halverwege november een weekendje naar San Francisco.
Helaas voor ons (nog steeds) geen Tiësto tarieven
Dus om onze kosten (want ja zo weinig levert het op) laag te houden proberen we zo goedkoop mogelijk te overnachten.
De organisatie wees ons op
http://www.adelaidehostel.com, maar we waren benieuwd of er nog andere goede alternatieven zijn.
Alvast bedankt!

Re: Overnachtingen San Francisco
Geplaatst: 12 okt 2011 00:00
door goedkoopvliegenclub
Kijk eens op
http://www.airbnb.com
B&B bij mensen thuis en verrassend goedkoop
Re: Overnachtingen San Francisco
Geplaatst: 12 okt 2011 00:10
door Travelator
Qreply
Geplaatst: 12 okt 2011 02:20
door larsoostveen
hey,
Toevallig verblijf ik op dit moment in het Aderlaide hostel. Het is een goed hostel, goed ontbijt en zon 30 dollar per nacht. elke avond kun je avondeten krijgen voor 6 extra dollar. Een veel beter hostel dan het HI hostel waar ik ook verbleef. Al had ik de keuze zou ik zeker couchsurfing uitproberen al is het niet te lang. Het is dat ik niet op tijd een adresje kon vinden anders had ik dat zeker gedaan.
verder zijn er nog een aantal andere hostels met ongeveer dezelfde prijs.
Gr Lars
Re: Overnachtingen San Francisco
Geplaatst: 12 okt 2011 02:23
door larsoostveen
Hey,
Ik verblijf nu in het Aderlaide hostel. Het is een goed hostel, goed ontbijt en als je wilt een avondmaal voor 6 dollar.
zeker beter dan een HI hostel, alle hostels zijn zo rond de 30 dollar per nacht. Persoonlijk geef ik de voorkeur aan couchsurfen. Het is dat ik niet op tijd een adresje kon vinden anders had ik dat zeker gedaan.
Gr Lars
Re: Overnachtingen San Francisco
Geplaatst: 16 nov 2011 08:30
door haasjuh
Kewl Lars dan gaan we dat ook doen!
Oh dus voor wie in San Francisco is dit weekend...
We zien jullie graag @:

Re: Overnachtingen San Francisco
Geplaatst: 16 nov 2011 08:34
door menasil
Aangezien we nog geen hostelervaringen hebben in onze hosteldatabase voor San Francisco, zouden we het leuk vinden als jullie je ervaringen toevoegen

Re: Overnachtingen San Francisco
Geplaatst: 16 nov 2011 08:37
door haasjuh
Tuurlijk!!! Dat doe ik wel voor Erik en alle globetrotters!
Re: Overnachtingen San Francisco
Geplaatst: 16 nov 2011 08:52
door Erik
Kunnen we ergens meeluisteren?