Pagina 1 van 1

Ticket for Tibet ATG meeting?

Geplaatst: 31 mar 2008 23:57
door Jenny
http://www.ticketfortibet.com/nl/
Ticket For Tibet is een non-profit festival dat aandacht vraagt voor de situatie in Tibet. Juist nu Tibet in opstand is gekomen tegen het regime in Beijing, willen we de Tibetanen luidkeels onze steun betuigen. Alle betrokken artiesten en partijen doen hier belangeloos aan mee.

Op 20 april betuigen we onze steun en dat kun jij ook doen!

Kaarten kosten 17,50 in de voorverkoop en 22,50 op de dag zelf. Kinderen tot en met 12 jaar mogen gratis naar binnen. De opbrengst komt ten goede aan ontwikkelingsprojecten in Tibet. Klik voor meer informatie door naar onze site.

Tot ziens op 20 april op de NDSM Werf
in Amsterdam!
Misschien een leuke locatie voor een volgende ATG meeting? Ik wil iig wel gaan, wie wil er mee??????

Geplaatst: 01 apr 2008 11:03
door El Niño
Ziet er best leuk uit! Misschien alleen een beetje kort dag. Drie weken vantevoren lijkt wat kort te zijn gezien de ervaringen van de eerste ATG bijeenkomst toen allerlei mensen het op het laatste moment of te laat zagen :-)

Geplaatst: 01 apr 2008 11:37
door Jenny
't Is niet dat ik in staat ben dit evenement te verzetten... :D :D :D

(Bovendien vertrek ik begin mei zelf weer voor 3 maanden.)

Geplaatst: 01 apr 2008 12:48
door El Niño
Valt me tegen van je Jenny :-). Maar ben benieuwd of er veel belangstelling voor dit "zijspoor" gaat komen. Wie weet :-)!

Geplaatst: 02 apr 2008 01:23
door bolletjeom
ik had er graag naartoe gegaan. zag het al aangeplakt voor ik vertrok...maar helaas. ik ben niet in de buurt.
Jenny, zwaai je even naar mijn ex ? :wink:

Geplaatst: 02 apr 2008 07:15
door Jenny
bolletjeom schreef:ik had er graag naartoe gegaan. zag het al aangeplakt voor ik vertrok...maar helaas. ik ben niet in de buurt.
Jenny, zwaai je even naar mijn ex ? :wink:
Tuurlijk!

In ruil voor wat MP3tjes.... :D

Geplaatst: 02 apr 2008 18:56
door bolletjeom
ohja.f**ck, die had ik beloofd he? :oops:
zal Jeroen het vragen te sturen naar je.

bijdeweg.....denken jullie allemaal aan mij op die dag?? ik ben dan namelijk jarig 8)

Geplaatst: 02 apr 2008 23:10
door Jenny
Misschien wil Jeroen ook wel mee naar je ex :D

En ik zal je wel een SMSje sturen om je te feliciteren. (Als ik er aan denk.)

Fijne reis nog! (Ik ga morgen weer naar huis.... Zit nu ff in Kopenhagen.)