Pagina 1 van 1

Post in Thailand

Geplaatst: 19 jul 2011 11:08
door MickenRenee
Ik wil graag een kaart (en misschien een pakket) naar huis sturen, maar ik heb geeen idee wat het kost! Heb het al op 3 verschillende plekken (winkels/postkantoren) gevraagd en ik heb 3 verschillende antwoorden gehad. 15 bath, 25 bath en 45 bath. Ik heb postzegels van 15 bath gekocht, enig idee hoe veel ik er op een kaartje moet plakken?

En heeft er iemand ervaring met het versturen van pakketen? Wat kost dat gemiddeld? Per.. een paar kilo..

Dank! ^O^

Re: Post in Thailand

Geplaatst: 20 jul 2011 04:20
door stevenl
Gewoon naar het postkantoor gaan, en daar met de persoon achter de balie alles regelen. Ze hebben er ook dozen, dus ook een pakket versturen is geen probleem.

Re: Post in Thailand

Geplaatst: 23 jul 2011 00:36
door Moira
15 baht is voor een postkaart. Wij hebben een paar jaar terug een pakketje verstuur van 7 kilo voor zo'n 1500 bath. Dit kun je gewoon bij het postkantoor regelen in Thailand. Zoals steven zegt gewoon even binnen lopen.

Re: Post in Thailand

Geplaatst: 23 jul 2011 05:57
door MickenRenee
Bedankt! ^O^
Ik was inderdaad naar het post kantoor gegaan, maar daar zei ze eerst 25 daarna 15 en ze begreep me niet helemaal enzo, dus ik dacht ik check het nog even.

Re: Post in Thailand

Geplaatst: 23 jul 2011 08:56
door stevenl
Gewoon met de kaartjes naar het postkantoor gaan en betalen wat ze zeggen. Plakken doen zij wel voor je.