Pinnen in Arequipas

Stel hier al je vragen over Zuid- of Midden Amerika. Van koukleumen in Patagonie tot zwemmen in het tropische Belize. En van de stranden bezoeken in Brazilië tot vulkanen spotten in de Costa Rica.
Plaats reactie
eva akker
Berichten: 1
Lid geworden op: 11 apr 2012 10:44

Pinnen in Arequipas

Bericht door eva akker »

Ik heb een ABN bankpas.
Waar kan ik pinnen in Arequipas?

M.v.g.

Eva
HendrikHerman
Reiziger
Berichten: 85
Lid geworden op: 14 jul 2010 22:18

Re: Pinnen in Arequipas

Bericht door HendrikHerman »

Ik neem aan dat je een ABN-AMRO wereldpas hebt. Die is geassocieerd met Maestro. Dan kan je pinnen bij elke ATM waar je met een Maestro debit / credit card can pinnen. ATM's zijn in ieder geval bij banken te vinden, maar ook wel elders (zoals benzinestations). Arequipa is een grote stad en het moet niet moeilijk zijn om ergens in het centrum een ATM te vinden waar je met succes kunt pinnen.
Jos
Reisexpert
Berichten: 229
Lid geworden op: 30 jun 2007 12:05
Locatie: Zwolle
Contacteer:

Re: Pinnen in Arequipas

Bericht door Jos »

niet de meest veilige plek, maar ik weet dat in het busstation van Arequipa een plek is waar een paar ATM's op een rij staan daar kun je sowieso pinnen. In dezelfde straat zitten ook een paar simpele reizigers hotels mocht je iets goed en goedkoops zoeken moet je in die buurt kijken, maar het centrum is natuurlijk veel leuker :)
Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 0 gasten